Ostatnie w tym roku Warsztaty
09-12-2009 10:54:48

Fundacja Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań ma przyjemność zaprosić wrocławskie licea i gimnazja do udziału w ostatnich w tym roku Warsztatach Dialogu organizowanych w Dzielnicy Wzajemnego Szacunku we Wrocławiu.

Zapraszamy do trwającego ok. 4 godzin spotkania (zwykle od godziny 10 do 14) w trakcie którego ma miejsce:

-         zwiedzanie poszczególnych świątyń (w każdej ze świątyń jest przeszkolony przewodnik dla grupy, który po zakończeniu zwiedzania chętnie odpowie na pytania)

-         przerwa na herbatę

-         w trakcie przerwy krótkie warsztaty dla grupy prezentujące wybrane aspekty religii i kultur obecnych w Dzielnicy.

Mamy jeszcze dwa wolne terminy: 14 (poniedziałek) i 16 (środa) grudnia!

Zgłoszenia prosimy kierować do koordynatora Warsztatów Dialogu Katarzyny Płochockiej pod numerem telefonu 667 93 08 51 lub na maila: katarzyna-plochocka@wp.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń!